Кошик
223 відгуків
МАГАЗИН ПРОЦЮЄ ЛИШЕ ДЛЯ ОНЛАЙН ЗАКАЗІВ ДО 19.04
ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ
+380675064964
+380987237238

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ від негативу 2018 року.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ від негативу 2018 року.

Карта зірок, що летять на 2018 рік з урахуванням всіх нейтралізаторів і гармонизаторов.

Карта летючих зірок являє собою комбінацію «Споконвічної природи», під «Споконвічної природою» розуміють ідеальний стан світу, існуючого ще до створення всесвіту. Так само таке положення називається «небо» - це дуже гармонійне поєднання летючих зірок. Відповідно якщо Ви правильно активуєте і нейтрализуете всі зірки, рік дасть можливість добитися великих успіхів.

Важливими залишаються вхідні двері, місця сну і вікна будинку, відповідно найбільш вдалими напрямами для реалізації Ваших проектів будуть ці зони, і саме до них варто поставитися найбільш уважно. Раджу звернути увагу, що в цьому році змінилася тактика боротьби з деякими зірками.

 

Ще одним не маловажним моментом є розміщення Тай суй (Юпітера) і «Трьох убивць»

Тай суй в цьому році займає престол . Тай Суй Великий Князь Юпітер завжди сидить у палаці правлячого звіра ПІВНІЧНИЙ ЗАХІД 1 . Так само не менш небезпечним буває Суй За Герцог Юпітера. Всі рекомендації для Тай Суя рівно покладені і для нього, за винятком нейтралізаторів. В цю сторону не дивимося , не сидимо особою, не галасуємо. Захищаємося статуеткою Пияо, так само сприятливо поставити натуральний кристал. При цьому Пияо обличчям на ПІВНІЧНИЙ Захід. Так само в цьому році межа повинні охороняти Небесні Леви Будди або Собаки ФУ обличчям на ПІВДЕННИЙ Схід. Леви так само нейтралізують Суй По.Особливо негативним сектор буде в травні, липні і жовтні.

пияособачки ФУ

Три вбивці – на Півночі, ставимося до них протилежно Тай-суну, дивимося в « очі» і вішаємо металевий меч з монет або імітацію будь-якої зброї, тим самим показуючи свою силу. Так само добре поставити статуетки Трьох старців, якщо ж у Вас в цьому напрямку двері тоді обов'язково поставити 3 старців і черепаху дракона. На двері повісити знак ОМ або носити з собою у кого в цьому напрямку вхідні двері.

три старцябрелок ОМдраконочерепаха

Отже які сектору в цьому році не турбуємо

ПІВНІЧНИЙ ЗАХІД 1 - ТАЙ СУЙ (Князь року)

ПІВНІЧНИЙ ЗАХІД 3 - ША пограбувань.

ПІВНІЧНО-СХІД 1 - ША року.

ПІВНІЧ 2 - 3 ША нещасть.

ПІВДЕННО-СХІД 1 - Суй По (герцог року)

Не провокуємо погані енергії не стукаємо не ремонтуємо не активуємо.

Найбільш сприятливі місця в цьому році

ПІВДЕННО-СХІД 2-3

ПІВНІЧНО-ЗАХІД 2

ПІВДЕННО-ЗАХІД (весь)

ЦЕНТР

 

 

 

 

Що стосується інших зірок:

ЦЕНТР  в цьому році відвідає зірка 9

Зірка Вогню Дев'ятка Пурпурова

По П'яти Стихіям їй відповідає Вогонь.

З квітів це червоний, червоний і пурпуровий.

Її назва Правий Помічник.

Символізує середню дочку, славу і самореалізацію.

Базове значення – сприятливий.

 

Ця зірка пристосовується до Зірки, що знаходиться з нею в комбінації. Вона позитивна в хорошій компанії і негативна в поганий.

Зірка часі, вона допомагає дуже швидко досягти щастя, несе здоров'я та багатства.

Вплив вогненної зірки 9 на Центр створює підживлення цій зоні і сприяє процвітанню. Будь-які предмети в центрі будуть приносити благополуччя.

Для грошей поставте елементи грошової удачі.

грошовийзалучення грошей

 

І Це обов'язковий атрибут «мобіль» ідеальним може бути фігурка Монеко Неко саме завдяки йому дію сприятливою 9 пошириться на все приміщення.

ПІВДЕННО-ЗАХІД в цьому році наповнитися енергією 6

Зірка Металу Шістки Білої

Їй відповідає Метал.

За кольором вона біла.

Має назву Військовий наспів. Символізує батька і помічників.

Базове значення – сприятливий. Вона третя за ступенем щастя серед дев'яти Зірок.

Зірка своєчасна і вона дає здоров'я і багатство, просування по службі, володіння владою. Хороша для будь-яких приміщень. І енергія в цьому році величезна.

Зміцнити і підтримати цю зірку можна шістьма монетами перев'язаними золотою або червоною ниткою. Так само сприятливо поставити в цю зону прозорий камінь круглої форми (геометрична форма елемента металу 6 ). Так само гарним активатором в цьому місці послужить зображення Гуан Інь, як божества підтримує жіноче начало. Так само добре в цьому місці поставити кам'яні яйця.

 

кам'яні яйцягуань іньмонети

ПІВДЕНЬ  доповнитися енергією Зірки Дерева 4 Зеленої

 

По П'яти стихіям їй відповідає Дерево.

За кольором вона смарагдово-зелена.

Ця зірка має назву Мирний наспів.

Символізує старшу дочку і добробут.

Базове значення – сприятливий.

Але в даному періоді вона нейтральна. Вона може принести енергію романтичних любовних відносин, тобто проявити себе як позитивна зірка, але може вносити і надмірності в романтичні відносини в цьому випадку людина часто вступає у позашлюбні зв'язки. Так само ця зірка протегує людям, які прагнуть до слави. Для покращення цього напрямку поставте в цьому місці символ року Собаку і свій символ року по даті народження. Так само добре активує зірку квітка персика або мандарин.

мандаринсимвол року

У ЗАХІДНИЙ в це році прилітає зірка 2

Зірка Грунту Двійки Чорної

Їй відповідає Грунт.

З квітів це чорний.

Ім'я цієї зірки Великі врата, а також Зірка Амулетів хвороб.

Базове значення – несприятливий. Зірка сприяє лихам, пов'язаним з неумеренностью плотських бажань, що може привести до самотності. Можуть бути неприємності із-за сексу. Крім того, можливі різні хвороби, такі як викидні, хвороби живота і проблеми в області статевих органів і пахвових западин.

Особливо несприятлива вона для людини, що проживає в цій частині квартири. Добре було б в цій кімнаті не спати, особливо літнім людям, хвороби в цій кімнаті будуть затяжні і важкі. Важливий момент вагітним жінкам взагалі протипоказано перебувати в цьому секторі в цьому році. Необхідно стежити, що б двері в кімнату з цією зіркою була завжди закрита.

Боротися з цією зіркою можливо, в цій частині квартири потрібно повісити або поставити гарбуз гортанку У-Лоу. Поставити статуетку бога Шаусина з персиком або всехТрех старців. Улюблене засіб боротьби металева музика вітру і зв'язка з шести монет. Так само нейтралізує хвороби дерев'яна статуетка горуды.

За ПІВНІЧНИЙ сектор в цьому році відповідає 5

Зірка Грунту П'ятірки Жовтої

Ця Зірка відповідає Ґрунті.

За кольором вона чисто Жовта,

Ця Зірка має назву Чесність і вірність, її також називають Прямою Заставою, Зіркою Грунту і Духом Небесного Руйнування. Базове значення – несприятливий. Зірка Грунту П'ятірки Жовтої вважається Імператорської Грунтом.

Вона називається «Великим руйнуванням Жовтої П'ятірки». Це найбільш нещаслива зірка, яка впливає на людські справи. В цьому році вплив не таке сильне, в сектор який вона потрапляє, – це сектор води, а вода послаблює ґрунт тому негаразди і хвороби звичайно будуть, але сила цих негараздів буде менше виявленою. Однак для тих у кого на Півночі знаходиться вхідні двері або основні вікна потрібна серйозна захист.

Незмінним атрибутом боротьби з 5 є пагода 5 елементів. Її потрібно носити так само вигляді брелока для тих у кого Північ на вході. Так само обов'язковою умовою є Музика Вітру на 6 трубочок в цьому місці. А на двері повісити ОМ.

пагодамузика вітру

ПІВДЕННО-СХІДНИЙ палац займає 8

Зірка Грунту Вісімка Біла

Їй відповідає Грунт.

З квітів це жовтий і білий.

Її назва Лівий Помічник.

Символізує молодшого сина, знання і самовдосконалення.

Базове значення – сприятливий. З дев'яти Зірок вона є другою за рівнем щастя. Але в цьому періоді вона посідає найважливішу позицію.

Зірка часі, вона віщує багатство, знатність, славу і популярність. Сприятлива для того, щоб починати справу, заробляти великі гроші. Добре займатися практиками харчування і духовного вдосконалення. За своїм характером вона є доброї, ласкавої і відповідає синівської шанобливості, совісті, вірності і прекрасним душевним якостям, вона трансформує нещастя і відвертає негаразди. Хороша для будь-якої активної діяльності.

Сама енергія цієї зірки настільки сильна і гарна, що Цей сектор у будинку варто тримати відкритим, що б енергія цієї зірки поширювалася по всьому будинку.

Посилити енергію 8 потрібно поставити квітуче дерево з каменю. Можна плоди дерев, наприклад: яблука, груші, можна і штучні, але краще в цій частині будинку тримати вазу з фруктами. Поставити чашу достатку з монетами і різними грошовими атрибутами. Посилення просто необхідно, тому що Грунтова 8 потрапляє в Схід дерев'яний. І таким посиленням можуть послужити різні кристали.

квітка персикачаша багатствакристали

НА Північно- Сході буде гостювати 3

 

Зірка Кар'єри Трійки Бірюзовою

Їй відповідає Дерево.

Колір синьо-зелений.

Ім'я цієї зірки - Збереження платні.

Символізує старшого сина і сім'ю.

 

Базове значення – несприятливий. Зірка невчасна в 2018году, але не в активній фазі. З-за цієї енергії можуть бути нерозв'язні офіційні спори і конфлікти, судові процеси, суперечки і наклеп. Крім того, легко виникають хвороби, пов'язані з кров'ю і з ногами. Конфлікти будуть зароджуватися саме в цій кімнаті, будуть дріб'язковими але нерозв'язними ніхто не захоче поступатися. Погано коли потрапляє в вітальні, їдальні, там де збирається вся сім'я, в цьому випадки можливі затяжні конфлікти, де будуть задіяні всі члени сім'ї.

Потрібно поставити кристали або натуральні камені. Дерево з каменю з плодами без квітів. Кам'яні яйця. Так само добре поставити лінійку з 7 слонів порцелянових. Собачки ФУ будуть нейтралізувати конфлікти.

 

Для нейтралізації її мінімальних негативних впливів необхідно розмістити в цій частині будинку статуетку пари Цилиний, вони створять належне підкріплення в області навчання і творчості.

кам'яні яйцянебесні левицилини

Вогненна куля або вогняна перлина

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ сектор буде під впливом енергії зірки 1

Зірка Води Одиниці Білої

Їй відповідає Вода.

Із кольорів - чорний, блакитний, а також білий.

Її називають Зіркою жадібного вовка, а також Зіркою Розквіту Культури.

Символізує середнього сина і кар'єру.

Базове значення – сприятливий. З дев'яти Зірок вона є найбільш щасливою зіркою.

Зірка часі, вона провіщає сприятливий розвиток особистості, популярність, добробут, багатство, сприяє заняттю культурою. Коли у секторі, куди вона потрапляє, розташовується вітальня вона віщує кар'єрне зростання. Якщо в цій зоні буде знаходитися кабінет вона допоможе швидкої та успішної кар'єри, а для студентів допомагає успішно складати іспити.

В зоні енергія Металу, що послаблює водяну зірку 1 і вона може виснажиться , що може чинити несприятливого впливу на здоров'я. Для гармонізації цього сектора варто скористатися прозорим кристалом в ідеалі кулею. Так само для такої ситуації повністю підійде статуетка Коня. Гарним захистом може послужити Мандала. А фігурка Драконочерепахи об'єднає енергію води та металу.

кришталевий кулюдраконочерепахамандала

На ПІВДЕННО-СХІД прилітає  8

Зірка Грунту Вісімка Біла

Їй відповідає Грунт.

З квітів це жовтий і білий.

Її назва Лівий Помічник.

Символізує молодшого сина, знання і самовдосконалення.

Базове значення – сприятливий. З дев'яти Зірок вона є другою за рівнем щастя. Але в цьому періоді вона посідає найважливішу позицію.

Зірка часі, вона віщує багатство, знатність, славу і популярність. Сприятлива для того, щоб починати справу, заробляти великі гроші. Добре займатися практиками харчування і духовного вдосконалення. За своїм характером вона є доброї, ласкавої і відповідає синівської шанобливості, совісті, вірності і прекрасним душевним якостям, вона трансформує нещастя і відвертає негаразди. Хороша для будь-якої активної діяльності.

Сама енергія цієї зірки настільки сильна і гарна, що Цей сектор у будинку варто тримати відкритим, що б енергія цієї зірки поширювалася по всьому будинку. Але ускладнюється це тим, що в цій частині будинку так само поселилися 3ША, тому необхідна нейтралізація

( опис вище).

Посилити енергію 8 потрібно поставити квітуче дерево з каменю. Можна плоди дерев, наприклад: яблука, груші, можна і штучні, але краще в цій частині будинку тримати вазу з фруктами. Посилення просто необхідно, тому що Грунтова 8 потрапляє в Схід дерев'яний.

кам'яна квіткакам'яні фігурки

На СХІД прилітає  7

Зірка Металу Сімка Червона.

Співвідноситься з Металом.

Ця зірка називається Руйнівне армія, а також Зірка Розбійника.

Символізує молодшу дочку, дітей та творчість.

Базове значення – несприятливий.

Зірка невчасна, віщує велику кількість спорів згідно з офіційними позовами і порушенням репутації. Крім того можливі грабежі, пожежі і важкі збитки, пов'язані з ними. Якщо у Вас вхідні двері в цій зоні, тоді слід зміцнити захист – повісити амулети від злодіїв (тапочки, списа, і ковану підкову ріжками вниз).

Нейтралізувати вплив 7 допоможуть такі предмети:

Дієвим методами для нейтралізації 7 є носоріг синього кольору – це допоможе позбавитися від підступи заздрісників, зрада і неприхильність начальства. Активація повинна проходити з допомогою Їнської води, тобто вода повинна бути спокійною і тихою або прозорі предмети і дзеркала. Ідеально поставити скляну вазу з водою, але без квітів. Так само добре носити з собою і ставити на Півдні зображення Саламандри.

саламандрасиній носоріг

 

При всьому цьому не слід забувати, що цей прогноз не може бути вичерпним, для цього слід розглядати всі зірки знаходяться в кожному палаці, тобто звернутися до майстра і зробити розрахунок Вашої квартири. В одному палаці зустрічаються мінімум 4 зірки - це зірка основи, водна зірка, гірська зірка і зірка року, так само може додаватися 5 зірка періоду, якщо Ваш будинок побудований не в 8 періоді.

ВСЕ ЩО НЕ ЗНАЙШЛИ В ЦЬОМУ МАГАЗИНІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ Є В НАЯВНОСТІ.

 

Всі амулети і талісмани, куплені у попередні роки

можуть бути використані в цьому році, тільки на місцях відповідних зірок. Так що, купуючи захисні амулети,

Ви оберігаєте свій будинок раз і назавжди від річних зірок.

 

З Новим Роком Вас і бажаю бути готовими дати відсіч

неприємностей і відкрити двері для щастя й удачі

у Вашому домі.

Всі гармонізатори і амулети можна придбати в нашому магазині або в його електронній версії