Продавець ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
235 відгуків
МАГАЗИН ПРОЦЮЄ ЛИШЕ ДЛЯ ОНЛАЙН ЗАКАЗІВ ДО 19.04
ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ
+380675064964
+380987237238

Що потрібно знати про чакрах

Що потрібно знати про чакрах

Чакри - це енергетичні центри, через які людина отримує різні види енергій і потім направляє в певні області і частини свого тіла.

За що відповідають чакри і які сили і здібності вони активують у людини

 

аура і чакри

 

МУЛАДХАРА

Муладхара

МУЛАДХАРА в перекладі з санскриту означає "корінь" або "підстава". Розташована в області куприка. Вона пов'язує людину з матеріальним світом, закладаючи основу для діяльності інших чакр, в ній зберігається вся потенційна енергія людини. Дає почуття впевненості і стабільності, підтримує головний інстинкт виживання.
У тілі: скелет, зуби, нігті, пряма кишка, простата і клітинна структура.
Колір енергії – червоний: дає тілу рухливість, здоров'я, силу.СВАДХИСТАНА

Свадхистана

 

СВАДХИСТАНА в перекладі з санскриту означає "обитель я". Це сексуальна чакра. Вона розташовується в області тазу, будучи центром сексуальних енергій і творчих здібностей. Джерело сексуальності, задоволень, і статевого потягу. Чакра відповідає за усвідомлення сексуальної привабливості.
У тілі: таз, лімфатична система, нирки, жовчний міхур, статеві органи і всі рідини, наявні в організмі: кров, лімфа, травний сік, сім'яна рідина.
Колір енергії – помаранчевий: забезпечує продовження роду і творчий потенціал.

 

МУЛАДХАРА

МУЛАДХАРА
МУЛАДХАРА в перекладі з санскриту означає "алмазне місце". Чакра розташовується в зоні сонячного сплетіння. Це чакра висловлює его. Вона відповідає за розвиток особи і передачу емоцій у світ, керуючи бажанням домогтися визнання і положення в суспільстві.
пов'язана тіла:: дихальна система і діафрагма, травна система, шлунок, підшлункова залоза, печінка, селезінка, жовчний міхур, тонкий кишечник.
Колір енергії – жовтий, це енергія лідера, надає прагнення бути першим у фізичному, серцевий або інтелектуальному плані.

 

АНАХАТА

АНАХАТА

АНАХАТА з санскриту означає "вічно звучить барабан". Ця чакра розташована в центрі грудей, паралельно серця. Вона є центром любові, співчуття і вірності. Тільки завдяки серцевої чакри ми можемо любити. Серцева чакра вчить, як віддавати себе іншим, прощати виправдовувати і співчувати.
пов'язана в тілі: серце, система кровообігу, легкі, імунна система, вилочкова залоза, шкіра, кисті рук.
Колір – зелений,енергія любові, співчуття і гармонії, духовна і творча енергії.

 

ВІШУДХА

ВІШУДХА

ВІШУДХА в перекладі з санскриту означає "очищення". Вона розташовується в області шиї. Відповідає за спілкування. Вона з'єднує думки і вираження думок.
Додає впевненості і прагнення до самовираження. Стимулює почуття відповідальності.
У тілі: горло, шия, голосові зв'язки і голосові органи, щитовидна залоза, щелепу, верхня частина легенів, нерви, м'язи і руки.
Колір – блакитний, відповідає за творчість, осяяння, ідеї, таланти.


АДЖНА

АДЖНА

 

АДЖНА в перекладі з санскриту означає "центр управління". Вона відповідає за свідоме сприйняття, керуючи різними розумовими здібностями, пам'яттю, силою волі і знанням. Так само відповідальна за підсвідомість і інтуїцію, і за здатність екстрасенсорного сприйняття. зору.
У тілі: центральна нервова система, обличчя, очі, вуха, ніс.
Колір енергії – синій: управління, візуалізація, інтуїція, передбачення.

САХАСРАРА

САХАСРАРА

САХАСРАРА в переводе с санскрита означает “цветок лотоса”. Это центр совершенства человека. Она расположена в области вершины черепа и является безграничным хранилищем знаний. Она символизирует просвещение и связь с высшими уровнями духовного сознания. 
В теле: головной мозг и все его составляющие.
Цвет энергии – фиолетовый: отвечает за интуицию, прозрение, постижение сути вещей.

 

ВСЕ ТОНКОСТИ РАБОТЫ ЧАКР МОЖНО УВИДЕТЬ НА ДИАГНОСТИКЕ АУРЫ ПО ФОТОГРАФИИ, ОТЧЕТЕ или КОНСУЛЬТАЦИИ

Как активизировать чакры при помощи звука.

Как открыть чакры

Важливим помічником для роботи з чакрами є співаючі чаші. Цей інструмент буквально за кілька хвилин в змозі нормалізувати роботу ваші енергетичних центрів. Ми неодноразово проводили експеримент - фото аури до роботи з чашами і фото аури після, результати вражаючі.