Продавець ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
235 відгуків
МАГАЗИН ПРОЦЮЄ ЛИШЕ ДЛЯ ОНЛАЙН ЗАКАЗІВ ДО 19.04
ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ
+380675064964
+380987237238

КУДИ СТАВИТИ ЯЛИНКУ або як вибрати місце для благополуччя на 2019 РІК.

КУДИ СТАВИТИ ЯЛИНКУ або як вибрати місце для благополуччя на 2019 РІК.

Кожен рік мені задають один і той же питання, де правильно поставити ялинку?

І кожен рік я намагаюся відповідати на це питання як можна аргументовано.

Ялинка, це чудовий активатор, який зможе залучити в певні сфери вашого життя удачі, якщо вона встановлена в хорошому секторі або активувати «погані» зірки в певних секторах, тим самим залучити абсолютно негативні енергії.

Якщо ви далекі від фен-шуй зовсім, тоді ви швидше за все ви не будете читати цю статтю до кінця, якщо ви хоча б частково знайомі з наукою гармонії простору, то ці рекомендації будуть як не можна до речі і для зовсім початківців, які тільки чули про літаючих зірок і для просунутих користувачів, яким самим лінь вибудовувати карти на місяць та рік.

І так для тих, хто має дуже приблизне розуміння про компас найпростіше скористатися простими картами гугл на комп'ютері.

 

Найпростіший спосіб: Для цього відкриваємо карти на екрані. Знаходимо свій будинок. Визначаємо приблизно, де ваша квартира в будинку орієнтуючись на вікна, дороги, під'їзди. Далі ви повинні розуміти, що на всіх картах Північ – вгорі; Південь-внизу; Схід-праворуч; Захід-Ліворуч. І так без допомоги компаса ми визначаємо, де який напрямок світла у вашій квартирі.

Якщо це межа вашої посидючості просто переходимо до останнього абзацу цієї статті і дивимося в якому місці рекомендовано встановлення ЯЛИНКИ для зустрічі нового року 2019, якщо хочете, трохи розібратися тоді читаємо повністю.

Для визначення місяця будемо користуватися поетапним відсікання непридатних для установки Ялинки секторів. Відразу йдуть у небуття: ПІВНІЧ (5); ЗАХІД (2) – це найгірші зірки цього року. І звичайно зірка СХІД (7)- ця зірка приносить пожежі, а ЯЛИНКА це підвищений ризик

Тепер розглянемо зірки місяці (грудень) в комплекті з річними зірками.

Але ось і зрозуміле пояснення, що ЯЛИНКУ в цьому році варто встановлювати тільки на ПІВДНІ, ПІВДЕННОМУ ЗАХОДІ або ПІВДЕННОМУ СХОДІ.

Якщо у вас немає такої можливості і Ялинку можна встановити тільки в невідповідних секторах, тоді використовуйте рекомендації по обережностям.

На ПІВНІЧНОМУ ЗАХОДІ і ЗАХОДІ– іграшки повинні бути тільки золоті і срібні кулі. Можливо прикрашати дощиком.

На ПІВНІЧНОМУ СХОДІ - іграшки на ялинках повинні бути як бурульки синього кольору. Дощик і гірлянди не можна.

На СХОДІ – Іграшки сині кулі, без гірлянд, але дощик можна.

Пам'ятайте, що ці зірки будуть діяти до 5.01.2019, так що ЯЛИНКУ не варто тримати в цьому році довго.

Єдиним місцем в якому ЯЛИНКА може стояти до лютого – це Північний ЗАХІД.

З ПІВДЕННОЇ Ялинки варто видалити гірлянди, що б не активувати енергію вогню, а на ПІВДЕННО СХІДНОЇ Ялинці повісити побільше круглих куль фарбованих під метал і прибрати так само гірлянду.

ВСІМ УДАЧІ І ХОРОШОГО НОВОГО РОКУ.