Кошик
223 відгуків
МАГАЗИН ПРОЦЮЄ ЛИШЕ ДЛЯ ОНЛАЙН ЗАКАЗІВ ДО 19.04
ПЛАНЕТА ЭЗОТЕРИКИ
+380675064964
+380987237238
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Співаючі чаші, дзвони

Магія звуку співаючих чаш, особливо для людей, які чують вперше, ставати не забувається. Сам по собі звук стає, як би відчутною вібрацією, здається, що його можна помацати. Варіанти використання співаючих чаш настільки різноманітні, що боюся не зможу розповісти про усіх в одному пості.

ПЕРШЕ і саме традиційне -це використання співаючих чаш, як інструменту для медитацій. Тоді майстер або сама людина витягуючи звуки, створює енергетичне поле, в якому звукові вібрації допомагають позбавитися від внутрішнього діалогу, тому самим занурюючи слухача в медитативний астрал.
ДРУГЕ-для медичних цілей, коли майстер або сам користувач, підбирає чашу або кілька чаш, які відповідають вібрацій його чакральных каналів. У цьому випадку з допомогою звукових вібрацій відбувається активація того чи іншого чакрально центру, що змушує організм сприймати звукові потоки і відгукуватися на них найкращим кровопостачанням і естестественно оновленням енергій.
ТРЕТЄ-очищення тіла. З допомогою чаші можна очистити свій організм. Ця процедура дещо відрізняється від медичної і може проводиться людиною регулярно з тією ж періодичністю, як і приймання ванни. У цьому випадку людина вибирає чашу, яка створює у нього в руці найбільш сильну вібрацію. Вібрація від руки проходить до серцевої чакри (анахаті) і поширюється по всьому хребетного стовпа, по черзі міняючи чакровые канали, тим самим "вимітаючи" негатив зібраний вдень. 
ЧЕТВЕРТЕ - для очищення приміщення. Звукові хвилі в змозі прибрати весь "енергетичний сміття" з приміщення. Скандали, сварки, негатив іноді роками накопичуються в приміщенні, що створює загальну несприятливу ауру, чаша ж в змозі прибрати енергію, яку Ви не "вимітали" роками.
П'ЯТЕ-для очищення води. Вода заливається в співає чашу, в цьому випадки часто беруть посріблені чаші (посилюючи дії звуку металом). Вода заливається приблизно до третини і починається процес витягання звукових вібрацій. У певний момент кола на воді стануть настільки інтенсивні, що вода починає фонтанувати в чаші. Процес очищення може тривати від 3 до 15 хвилин. Після цього вода повністю очищена від бактерій і її можна приймати всередину, де б Ви її не набирали.
ШОСТЕ - очищення предметів. Будь-які предмети, які можуть поміститися в Вашу чашу можна очистити звуком. Особливої очищення зазвичай вимагають жіночі прикраси, саме вони збирають енергетичний сміття найбільше, так само очищати потрібно енергію речі, якщо її хтось носив крім Вас.
Ці методи не є повним списком використання співаючих чаш, а лише малою частиною "корисностей" від здавалося б зовсім не практичною речі.